Інтерфакс-Україна
16:05 03.03.2023

В уряді триває дискусія щодо необхідності запровадження історії України як обов'язкового предмета під час складання НМТ

1 хв читати
В уряді триває дискусія щодо необхідності запровадження історії України як обов'язкового предмета під час складання НМТ

 Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що в уряді триває дискусія щодо необхідності введення історії України як обов'язкового предмета під час складання національного мультипредметного тесту (НМТ).

"Поділяю ваші аргументи. Ми обговорюємо і продовжуємо обговорювати з Міністерством освіти. Думаю, що ми матимемо ще глибокі дискусії щодо озвученого вами питання. Це важливий елемент і освітньої програми, і контролю якості нашої освіти", - сказав Шмигаль на щорічній пресконференції за результатами роботи уряду в п'ятницю в Києві, коментуючи твердження, що необов'язковість історії України під час складання вступних іспитів робить суспільство менш стійким.

Як повідомлялося, 23 лютого Верховна Рада звільнила 11 класи від державної підсумкової атестації (ДПА) і визначила порядок вступу до вишів у форматі національного мультипредметного тесту (НМТ).

Зокрема, НМТ міститиме завдання з трьох предметів, два обов'язкові предмети: українська мова та математика, а також один на вибір: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" у неділю застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Сибіга: Україна проінформувала партнерів про плани РФ щодо атак на інфраструктуру АЕС

Одна людина загинула, 7 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА