Інтерфакс-Україна
20:50 03.03.2023

Генпрокурор: У забезпеченні відповідальності РФ за злочини агресії не може бути компромісів

1 хв читати
Генпрокурор: У забезпеченні відповідальності РФ за злочини агресії не може бути компромісів

У забезпеченні відповідальності РФ за злочини агресії не може бути якихось компромісів, покарання повинно бути незворотнім, наголошує український генеральний прокурор Андрій Костін.

"Усі ми об'єднані заради перемоги і заради справедливості. Але остаточна перемога настане тільки тоді, коли Росія, яка здійснювала найтяжчий міжнародний злочин - агресію - понесе за це відповідальність. І лише незворотність покарання за міжнародні злочини дасть змогу забезпечити мир і стабільність у світі", - заявив Костін у п'ятницю у Львові під час відкриття міжнародної конференції "United for justice".

Він висловив переконання в тому, що сьогодні вже ні в кого не викликає сумніву той факт, що РФ вчинила злочин агресії.

"А це означає, що не може бути компромісів у забезпеченні повної та всеосяжної відповідальності за цей злочин", - наголосив український генпрокурор.

Він підсумував: "Саме для цього ми сьогодні тут.... Ми плануємо дії, необхідні для відновлення справедливості".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни знов вдарили по Херсону керованими авіабомбами в районі автомобільного мосту — ОВА

Кількість загиблих внаслідок удару РФ по Краматорську зросла до 4 людей – ДСНС

У найближчі дні в Україні збережеться спекотна погода, у східних та західних областях – короткочасні дощі, місцями грози

Двоє людей загинули та 11 поранено на Херсонщині через російські обстріли – поліція

В Мінкультури обговорюють створення професійної спільноти театральних критиків

УЧХ надав першу допомогу 6 постраждалим від влучення ворожої ракети у Миколаєві

Колишній спецпрокурор Трампа Джек Сміт став об’єктом федерального розслідування в США - ЗМІ

Генштаб зафіксував впродовж доби 138 бойових зіткнень

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

ГУР здобули секретні дані про новітній атомний підводний крейсер РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА