Інтерфакс-Україна
12:44 07.03.2023

Глава оборонного відомства Польщі повідомив, що перші батареї Patriot уже прибули в Україну

1 хв читати
Глава оборонного відомства Польщі повідомив, що перші батареї Patriot уже прибули в Україну

Перші батареї зенітних ракетних комплексів Patriot вже прибули в Україну, повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак в інтерв'ю іспанській газеті La Razоn.

"Завдяки зусиллям Польщі в Україну прибули, зокрема, батареї Patriot або перші танки Leopard", - сказав Блащак, відповідаючи на запитання про те, чи наполягатиме Польща на наданні Києву всієї необхідної йому зброї.

Водночас будь-яких додаткових деталей щодо прибуття ЗРК в Україну він не розкрив.

"Тільки наші спільні дії - дії всього вільного світу - можуть схилити баланс цього несправедливого конфлікту на правильний бік", - наголосив Блащак.

Говорячи ж про можливість передання Україні західної авіації, він зазначив, що "рішення з цього питання потрібно ухвалювати на ширшому союзницькому рівні".

У січні Пентагон анонсував курс навчання українських військових використанню ЗРК Patriot. Раніше, 21 грудня 2022 р., президент США Джо Байден оголосив про виділення ще майже $1 млрд на допомогу Україні. У межах цього пакета США вирішили передати Києву батарею ЗРК Patriot, а також навчити українських військовослужбовців управління цим ЗРК.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони, Мінфін та НБУ створили робочу групу для удосконення процедури кредитування ОПК - Шмигаль

В МЗС готуються до нових міжнародних заходів щодо відновлення України

Венс не робить прогнозів у російсько-українській війні і заявляє про продуктивні відносини з обома сторонами

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності УПЦ (МП)

Прапор РФ на в'їзді в Покровськ провисів лише годину – DeepState

ОП і МЗС визначили чіткі критерії партнерства з іншими державами - Єрмак

СБУ затримала в Києві колишнього військового інструктора-іноземця, який працював на ФСБ

Міноборони Румунії підтвердило скорочення чисельності військ США у Європі

Киянин без дозволів побудував приміщення у прибережній зоні о.Тельбін та здав його в оренду під клініку

Сухо і доволі тепло буде на переважній території України у четвер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА