Інтерфакс-Україна
14:20 08.03.2023

Залужний подякував жінкам за самовідданість на передовій і надійний тил

1 хв читати
Залужний подякував жінкам за самовідданість на передовій і надійний тил

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у Міжнародний жіночий день подякував українським жінкам за самовідданість на передовій і надійний тил.

"Українська жінка сьогодні - хто вона? Захисниця, яка ризикує життям заради Батьківщини. Волонтерка, яка цілодобово надає безцінну допомогу. Лікарка, яка героїчно рятує життя. Учителька, завдяки якій маленькі українці пам’ятатимуть ДНК нашої нації. А ще - керівниця компанії, спортсменка, юристка, дизайнерка, журналістка чи успішна представниця будь-якої іншої професії. Мати, яка щосекунди просить у Бога захисту для своєї дитини. Дружина, яка чекає вдома. Або на яку чекають удома. Донька, яка пишається батьками, а також стала для них надійною опорою", - написав Залужний у телеграм-каналі в середу.

"Щодня ви робите безцінний внесок для нашої перемоги. Кожна на своєму фронті. Вдячний за самовідданість на передовій та надійний тил", - наголосив Залужний.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дощі з грозами пройдуть у західних, північних та східних областях України у вівторок

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

Літак Зеленського здійснив посадку у Відні

Екскерівники теплоенергетичного підприємства Кривого Рогу залишили пів міста без гарячої води

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

Зеленський просить Раду надати згоду на призначення Руслана Кравченка генеральним прокурором

ISW: російські війська просунулися у Донецькій області, але не мали успіху на південних теренах

Двоє коригувальників ворожих ударів з Миколаївщини засуджені до 15 років тюрми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА