Інтерфакс-Україна
06:54 09.03.2023

Унаслідок ракетного удару в Одеській області є влучення в об'єкт енергетичної інфраструктури

1 хв читати
Унаслідок ракетного удару в Одеській області є влучення в об'єкт енергетичної інфраструктури

Унаслідок ракетного обстрілу є влучення в об'єкт енергетичної інфраструктури, також пошкоджено будинки в Одеській області, повідомляє голова ОВА Максим Марченко.

"Унаслідок масованого ракетного удару є влучення ракет в об'єкт енергетичної інфраструктури області, а також пошкоджено житлові будинки. На щастя, постраждалих немає. Наразі діють обмеження електропостачання", - написав очільник ОВА в телеграм-каналі в ніч на четвер.

Голова ОВА зазначив, що "за результатами роботи підрозділів протиповітряної оборони є збиття ракет".

Джерело: https://t.me/odeskaODA/1241

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Нідерланди разом вироблятимуть дрони

В Коаліції охочих не вважають, що Путін може визначати, підрозділи яких країн будуть в майбутній миротворчій місії в Україні

Трамп подякував Путіну за критику рішення нобелівського комітету та оцінку мирних зусиль президента США

МЗС України оголосило список медіа, журналісти яких взяли участь у турі РФ на окуповані території Донеччини

Українська журналістка Рощина посмертно стала лауреаткою премії "Герой свободи преси"

Попит на таксі в Києві після обстрілу зріс на 25-30%, у деяких районах – на 50% – генменеджер Bolt Україна

Зеленський хоче долучити Фінляндію до забезпечення енергетичної стійкості України

"Хмельницькобленерго" спростувало інформацію про запровадження графіків відключень е/е в області

В Запоріжжі вже 11 постраждалих від нічної атаки

Україна підтримує заклик глави МЗС Італії щодо встановлення перемир’я на час Олімпіади-2026 в лютому - Тихий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА