Інтерфакс-Україна
08:18 09.03.2023

40% киян через відключення світла у зв'язку з атакою РФ поки що без опалення

1 хв читати
40% киян через відключення світла у зв'язку з атакою РФ поки що без опалення

Повітряна атака росіян у ніч на 9 березня призвела до необхідності екстрених відключень світла в столиці, унаслідок чого 40% киян перебувають без опалення, повідомив міський голова Віталій Кличко.

"Після ракетної атаки, у зв'язку з екстреними відключеннями електроенергії, 40% споживачів столиці без опалення. Водопостачання працює в штатному режимі", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі Кличка в четвер уранці.

Як повідомлялося, раніше Кличко заявляв, що на ранок 9 березня 15% споживачів у столиці через атаку росіян без світла - застосовуються превентивні відключення.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада хоче дозволити підприємствам ОПК приймати працівників без військово-облікових документів на випробувальний термін

Генсек НАТО візьме участь у віртуальній зустрічі "Коаліції охочих" у четвер

Зазвичай Путін тікає з Москви, коли інші наближаються до неї - радник Зеленського

Сибіга про місце зустрічі лідерів України та РФ: Путін висуваєє завідомо неприйнятні пропозиції

В Києві чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів – ТЦК та СП

"Join UP! Україна" влітку відправив на відпочинок понад 236 тис. туристів

Міністри оборони України та Великої Британії обговорили нарощування Росією військових спроможностей

Столичний ТРЦ Lavina Mall запустив шатл-бас із Бучі

Фінкомітет Ради вважає доречним визначити НБУ тимчасовим або постійним регулятором крипторинку - Гетманцев

У Костянтинівці загинули 9 людей, 7 дістали поранень через ворожі обстріли 3 вересня - влада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА