Інтерфакс-Україна
11:54 10.03.2023

Фінляндія виділила Україні додаткові 29 млн євро на гуманітарну допомогу

1 хв читати
Фінляндія виділила Україні додаткові 29 млн євро на гуманітарну допомогу

Уряд Фінляндії виділив Україні допомогу на загальну суму в 29 млн євро у вигляді гуманітарної допомоги та підтримки співробітництва з метою розвитку, повідомляє Міністерство закордонних справ Фінляндії.

"Агресивна війна Росії проти України, яка триває понад рік, завдала величезних руйнувань і страждань. За оцінкою ООН, гуманітарної допомоги потребують 17,6 млн осіб - майже половина населення країни. Щоб полегшити людські страждання і зміцнити країну в розпал війни, Фінляндія виділяє Україні 15 млн євро на гуманітарну допомогу і 14 млн євро - на підтримку співробітництва з метою розвитку", - повідомляє пресслужба міністерства.

Зазначається, що кошти виділено в рамках відповіді на запит України на підтримку в забезпеченні нагальних і довгострокових потреб у галузі освіти, довкілля та радіаційної безпеки.

"Ми не повинні ставати байдужими до війни. У розпал кризи люди мають отримувати їжу, прихисток і ліки, а діти - ходити до школи. Водночас ми повинні підтримувати Україну, щоб вона теж могла оговтатися від війни", - заявив міністр співробітництва та зовнішньої торгівлі Фінляндії Вілле Скіннарі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА