Інтерфакс-Україна
14:34 10.03.2023

Українка дістала поранень унаслідок стрілянини в молитовному будинку Гамбурга, їй надають необхідну медичну допомогу - МЗС

1 хв читати

Українка дістала поранень унаслідок стрілянини в молитовному будинку Гамбурга, Генеральне консульство України вже взаємодіє з німецькими правоохоронцями в контексті розслідування нападу, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Унаслідок стрілянини в молитовному будинку Гамбурга дістала поранень українська громадянка. Наразі їй надається необхідна медична допомога, загроз життю немає. Генеральне консульство України в Гамбурзі взаємодіє з німецькими правоохоронцями в контексті розслідування нападу, встановлює зв'язок із рідними постраждалої", - повідомив Ніколенко.

У МЗС зазначили, що найближчим часом український консул також відвідає лікарню, щоб надати громадянці консульську допомогу.

Раніше Spiegel повідомив, що в Гамбурзі невідомий влаштував стрілянину в залі Свідків Єгови. Декілька людей були вбиті і поранені. За інформацією видання, підозрюваним є колишній член громади Свідків Єгови віком від 30 до 40 років.

ОСТАННЄ

Цифрові рішення дозволять масштабувати ветеранську політики у разі збільшення ветеранів після завершення війни - Калмикова

Шмигаль допускає появу в "Армія+" безособової петиції від військових до вищого керівництва

Дорожній рух Подільським мостовим переходом буде повністю відкрито в суботу - Кличко

Кодекс ветеранів має закріпити обов'язки держави у ветеранській політиці - Стефанчук

Досвід українських ветеранів буде надзвичайно важливим у процесі трансформації підходу до трансатлантичної оборони – Рютте

Свириденко: Я хотіла б, щоб платформа "Ветеран Pro" розвивалася більш стрімко

Зеленський: Гарантії безпеки – ключ до того, щоб наступним поколінням українців не довелось проходити через війну

Україна отримала EUR4,05 млрд у межах ERA Loans та Ukraine Facility – Свириденко

Рада обмежила доступ до відомостей про оборонні підприємства в реєстрах

Прокурори стверджують, що обвинувачений у вбивстві Фаріон зізнався у злочині під час розмови зі співкамерником - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА