Інтерфакс-Україна
15:48 10.03.2023

Чутки про причетність України до підриву "Північного потоку-2" поширюють ті, чий бізнес потерпає від санкцій, - Зеленський

1 хв читати
Чутки про причетність України до підриву "Північного потоку-2" поширюють ті, чий бізнес потерпає від санкцій, - Зеленський

До поширення чуток про причетність України до підриву гілки газопроводу "Північний потік-2" можуть мати стосунок ті, хто не зацікавлений у запровадженні санкцій проти Росії.

"Ми не маємо до цього жодного стосунку. Українці точно цього не робили", - сказав він у п'ятницю в Києві на пресконференції після переговорів із прем'єр-міністеркою Фінляндії Санною Марін.

Відповідаючи на запитання, кому може бути вигідне поширення інформації про причетність українців до підриву, Зеленський зазначив, що, на його думку, "дуже небезпечно, коли деякі незалежні медіа, до яких я завжди ставився з повагою, роблять такі кроки".

"Я вважаю, що це неправильно, це грає на руку Російській Федерації або бізнес-групам, які зацікавлені, щоб не були запроваджені потужні санкції, тому що страждає їхній бізнес", - сказав він.

"Вони можуть бути не тільки на території Росії. Ми боремося з ворогом. Він один - Росія. А ще ми боремося з тими, хто, крім грошей, нічого не бачить. Страждає їхній бізнес, тому що товарообіг із державою-терористом знизився", - зазначив Зеленський.

Раніше про можливу причетність до підриву "Північного потоку-2" якихось проукраїнських груп написала газета New York Times.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: уряд виділив додаткові 300 млн грн для підтримки університетів у прифронтових і прикордонних регіонах

Зеленський доручив РНБО активніше залучати зовнішнє фінансування на дрони

Зеленський про обстріли РФ: Будемо відповідати на кожен удар

Зеленський за доповідями розвідок: У РФ відчутні втрати, зараз саме той момент для тиску на неї

Сили оборони знищили ворожого командира на Великобурлуцькому напрямку Харківщини

Російська атака по Дніпру зруйнувала виробництво та склади компанії Teahouse

У Білозерці на Херсонщині постраждала жінка з дитиною через ворожий обстріл

Ворог атакував два райони Дніпропетровщини, є жертва та постраждалі

На лінії фронту з початку доби сталося 69 боєзіткнень, половина з них на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

РФ дронами атакувала Херсонщину, постраждали двоє чоловіків - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА