Інтерфакс-Україна
11:03 11.03.2023

Окупанти обстріляли два прикордонні села Шосткинського району Сумської області - ОК "Північ"

1 хв читати
Окупанти обстріляли два прикордонні села Шосткинського району Сумської області - ОК "Північ"

Російські війська вранці в суботу вкотре обстріляли прикордонні села Сумської області з артилерії, під вогонь потрапили околиці сіл Рожковичі та Ситне Шосткинського району, повідомляють на сторінці Оперативного командування "Північ" у Facebook.

"З 08:10 до 08:35 повідомили про 23 приходи, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Рожковичі… З 08:50 до 08:55 повідомили про 2 приходи, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Ситне. Втрат серед о/с та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила", - йдеться в повідомленні.

Рожковичі виходять безпосередньо до держкордону з РФ, Ситне розташоване на захід від Рожковичів, приблизно за 5 км від держкордону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віткофф стверджує, що Путін погодився на "надійні" гарантії безпеки Україні від США та поступився в питаннях територій

Фон дер Ляєн: головне – це припинення вбивств, і не важливо, називається це припиненням вогню чи мирною угодою

Зеленський: контактна лінія – це найкраща лінія для реальних перемовин

Фон дер Ляєн: ми повинні мати надійні гарантії безпеки для захисту України

РФ поки не показує жодних ознак, що тристороння зустріч станеться - Зеленський

Фон дер Ляєн: 19-ий пакет санкцій для РФ буде ухвалений на початку вересня

Названі кандидати на посаду президента КАІ

Фон дер Ляєн: міжнародні кордони не можна змінювати силою, тільки Україна може прийняти такі рішення

Україна і РФ обмінялися вже понад 10 тисяч військових з початку повномасштабного вторгнення – ГУР

Поблизу Щурівки Харківської області горить суха трава, є загроза будівлям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА