Інтерфакс-Україна
19:25 14.03.2023

Ткаченко про приїзд російської журналістки Альбац: Мені було дивно побачити її в Україні

1 хв читати
Ткаченко про приїзд російської журналістки Альбац: Мені було дивно побачити її в Україні

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що необхідно мати запобіжники для приїзду в Україну "хороших росіян" за паспортами третіх країн.

"Мені було дивно побачити її в Україні (російську журналістку Євгенію Альбац)", - сказав Ткаченко в ефірі національного телемарафону у вівторок.

У цьому контексті міністр зазначив, що необхідно мати запобіжники для приїзду в Україну так званих хороших росіян за паспортами третіх країн.

"Наскільки я розумію, на Альбац не було накладено санкції, і якщо вона в'їжджала за паспортом іншої країни, ймовірно, що це відбувалося законно. Але я не думаю, що тут її зустрічають із розкритими обіймами", - заявив Ткаченко.

На уточнювальне запитання, чи можна запобігти таким візитам росіян за паспортами третіх країн шляхом складання списків, міністр сказав: "Це складне питання, оскільки ми - демократична країна".

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що російська журналістка Альбац приїхала в Україну, а кордон перетнула з паспортом третьої країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА