Інтерфакс-Україна
08:33 15.03.2023

Ворог 78 разів обстріляв Херсонську область за добу, випустив майже 400 снарядів

1 хв читати

За минулу добу російські окупанти 78 разів обстріляли Херсонську область, випустивши 396 снарядів, поранено 4 людини, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"За минулу добу противник здійснив - 78 обстрілів, випустивши 396 снарядів із важкої артилерії та "Градів", - написав він у телеграм-каналі в середу вранці.

Прокудін зазначив, що Херсон ворог обстріляв 7 разів.

"27 снарядів влучили в житлові квартали, приватні та багатоквартирні будинки, територію підприємства. На жаль, є постраждалі - 4 людини отримали поранення", - уточнив він.

Очільник ОВА також поінформував, що з деокупованої території області евакуйовано 74 людини.

Раніше перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський повідомив про поранення чотирьох осіб в області за добу, двоє з яких - співробітники ДСНС.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів

Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА