Інтерфакс-Україна
08:47 15.03.2023

У Києві та області скасовано стабілізаційні відключення

1 хв читати
У Києві та області скасовано стабілізаційні відключення

Стабілізаційні відключення електроенергії в Києві та Київській області скасовано, повністю відновлено електропостачання для всіх мешканців, повідомила пресслужба ДТЕК.

"Стабілізаційні відключення в Києві та Київській області скасовано. Було відновлено електропостачання всіх мешканців столиці та області, тому графіки стабілізаційних відключень більше не застосовуються", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі у вівторок увечері.

Водночас у компанії зазначили, що ситуація в енергосистемі залишається складною і закликали стежити за оновленнями.

 

 

 

ОСТАННЄ

Рада гарантувала військовим-контрактникам віком до 25 років навчання у ВНЗ без відриву від служби

ЄС не має планів заморозити фінансування Україні – речник Єврокомісії Мерсьє

Свириденко і Шмигаль вітають ухвалені Радою зміни до держбюджету

Зеленський і Навроцький домовилися про обмін візитами

АОЗ Міноборони залучив вже 11 виробників дронів до маркетплейсу зброї DOT-Chain Defence

Єврокомісар Кос констатує, що Рада відновила незалежність НАБУ та САП, і говорить про пріоритетність боротьби з корупцією

В Урбан-парку ВДНГ побудують памп-трек та модернізують декілька інших локацій до 31 серпня

У Києві проходить акція на підтримку відновлення незалежності НАБУ та САП

Свириденко про відновлення незалежності НАБУ/САП: Це чітка відповідь на очікування суспільства та партнерів

Інформація про нібито підготовку підозри прем’єр-міністру та посадовцям Офісу президента не відповідає дійсності – НАБУ та САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА