Інтерфакс-Україна
12:27 15.03.2023

У Києві презентовано онлайн-платформу допомоги постраждалим від насильства під час війни

1 хв читати
У Києві презентовано онлайн-платформу допомоги постраждалим від насильства під час війни

Онлайн-платформу допомоги постраждалим від різного роду насильства в умовах війни "Платформа допомоги врятованим", на якій зібрано контакти та інформацію про всі ключові сервіси підтримки постраждалих, презентовано в Києві.

"Сьогодні ми можемо говорити вже про 68 тис. зареєстрованих воєнних злочинів, які розслідують органи української правоохоронної системи. Серед них кілька сотень злочинів, пов'язаних саме із сексуальним насильством, фізичним насильством щодо чоловіків, жінок і дітей. Ми маємо розуміти, що це лише верхівка айсберга", - сказала віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина на пресконференції в Києві в середу.

За її словами, на сьогодні в містах, куди масово переміщаються громадяни України, рятуючись від війни, уже відкрито п'ять Центрів допомоги врятованим: у Києві, Дніпрі, Львові, Чернівцях та Запоріжжі. Також незабаром буде відкрито ще п'ять центрів.

"Ми маємо розуміти, що це недостатня кількість, зважаючи на ту кількість постраждалих переміщених осіб. Тому ми ухвалили рішення створити онлайн-платформу, яка дасть змогу в режимі 24/7 отримувати будь-яку інформацію щодо доступних послуг і можливостей, які надає держава поза правоохоронною системою", - заявила Стефанішина.

Очікується, що Платформа допомоги врятованим має спростити доступ українцям до комплексної психологічної, юридичної та соціальної допомоги, яку надають державні сервіси та служби, створені, зокрема, у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

ОСТАННЄ

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

Наступний саміт БРІКС пройде в Індії

Мінрозвитку побудує житловий квартал для маріупольців у Білій Церкві

Окупанти атакують Запоріжжя дронами, поранені 10 жителів – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА