14:21 15.03.2023

Другий саміт Кримської платформи планують провести восени в Празі - Стефанчук

1 хв читати
Другий саміт Кримської платформи планують провести восени в Празі - Стефанчук

Другий парламентський саміт міжнародної Кримської платформи планують провести восени в столиці Чеської Республіки - місті Празі, повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"Другий парламентський саміт міжнародної Кримської платформи плануємо проводити восени в Празі. Я дякую Чеській Республіці за готовність прийняти та долучитися до організації важливого заходу. Переконаний, що він наблизить нас до спільної мети - деокупації Криму та всіх тимчасово окупованих територій", - написав спікер українського парламенту у фейсбуці за результатами розмови з головою Палати депутатів парламенту Чеської Республіки Маркетою Пекаровою Адамовою.

Крім того, він подякував Чехії за вже надану військово-технічну допомогу Україні. Сторони також обговорили євроінтеграційний та євроатлантичний курс України.

"Зазначив, що Україна прагне якнайшвидше розпочати передвступні переговори з ЄС. Подякував також за тверду підтримку Чехією руху України до членства в НАТО. Сподіваюся, що на саміті у Вільнюсі, у липні 2023 року, союзники ухвалять рішення про запрошення України приєднатися до Альянсу", - додав Стефанчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА