Інтерфакс-Україна
11:43 16.03.2023

Глава Міноборони Польщі підтвердив, що співробітники спецслужб країни припинили діяльність розвідгрупи

1 хв читати
Глава Міноборони Польщі підтвердив, що співробітники спецслужб країни припинили діяльність розвідгрупи

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак в ефірі Польського радіо підтвердив інформацію радіостанції РМФ про те, що співробітники Агентства внутрішньої безпеки виявили розвідувальну мережу в Підкарпатському воєводстві.

"Це була розвідувальна група, яка працювала на Росію, загроза була реальною", - сказав він.

Напередодні польська радіостанція РМФ повідомила про затримання шістьох іноземців, які встановлювали приховані камери, зокрема на автотрасах і залізничних коліях поблизу аеродрому в Ясьонці поблизу міста Жешув. Там розташований великий логістичний хаб НАТО, через який надходить західне озброєння для України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін схвалив Концепцію державної цільової програми "Ветеран. Робота"

СБУ: 20-річний житель Вінниці планував на замовлення ворога підпалити будівлю Інституту нацпамʼяті в Києві

Коаліція охочих на зустрічі в Лондоні обговорить посилення тиску на Росію і збільшення обороноздатності України

З тимчасово окупованої території врятували молоду маму з немовлям

Сили оборони відкинули ворога в Покровському районі, росіяни просунулися в Донецькій та Запорізькій областях – DeepState

Мінкультури презентувало методичні рекомендації доступності культурних послуг та "Мапу безбар’єрності" закладів культури

ПС ЗСУ: Збито/подавлено 72 із 128 ворожих БпЛА, зафіксовані влучання на 10 локаціях

До Києва прибула міністерка економіки Німеччини - ЗМІ

У Херсоні внаслідок обстрілу постраждали девʼятеро людей, серед них підліток

Генштаб зафіксував впродовж доби 120 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА