Інтерфакс-Україна
19:49 16.03.2023

Окупанти обстріляли Костянтинівку касетними боєприпасами, поранені шестеро людей

1 хв читати
Окупанти обстріляли Костянтинівку касетними боєприпасами, поранені шестеро людей

Шість цивільних осіб, зокрема іноземний волонтер, дістали поранень унаслідок обстрілу м. Костянтинівка Донецької області російськими окупантами в четвер.

Як повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, окупанти вдень двічі завдали ударів по місту з реактивних систем залпового вогню "Ураган" касетними боєприпасами.

Пошкоджень різного ступеня зазнали щонайменше 19 будинків, школа та підприємство.

"Незважаючи на відносну віддаленість від лінії фронту, Костянтинівка постійно потерпає від ворожих обстрілів. Росіяни невпинно гатять з усього, що дістає до міста, тримаючи його в постійному терорі", - написав Кириленко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Семирічний хлопчик, постраждалий внаслідок атаки російського дрона у Запоріжжі, помер у лікарні – ОВА

Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, щойно будуть безпечні умови - Міненерго

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Запоріжжя під атакою російських БпЛА, виникла пожежа - ОВА

Падіння уламків збитих російських дронів зафіксовано в кількох локаціях Києва – КМВА

Відключень електро- та водопостачання у зв'язку з атаками російських дронів у Києві не допущено, є точкові аварії - КМВА

Магістральний аміакопровід "Тольятті-Одеса" пошкоджено через обстріл в Донецькій області – ОВА

Кличко попередив про перебої зі електрикою й водопостачанням через атаку російських БпЛА

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА