Інтерфакс-Україна
07:11 18.03.2023

Вночі окупанти завдали ракетного удару по Запоріжжю, зруйновано заклад громадського харчування

1 хв читати
Вночі окупанти завдали ракетного удару по Запоріжжю, зруйновано заклад громадського харчування

У ніч на суботу окупанти завдали ракетного удару по Запоріжжю, в результаті було зруйновано заклад громадського харчування, повідомляє секретар міськради Анатолій Куртєв.

"За попередньою інформацією, наявною на цей час, російська ракета зруйнувала заклад громадського харчування. Від вибухової хвилі в навколишніх будинках вилетіли шибки та пошкоджено дахи й фасади. Люди не постраждали. На місці прильоту працюють усі відповідні служби", - написав Куртєв у телеграм-каналі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді підготували законопроєкт для скасування скандального закону про НАБУ/САП

Катерина Черногоренко йде з посади заступниці міністра оборони

МЗС Швеції: Закон щодо НАБУ/САБ викликає серйозну стурбованість щодо незалежності антикорупційних інституцій України

Всі ми чуємо, що каже суспільство, – Зеленський провів нараду з правоохоронцями

Внаслідок атаки БпЛА на один із об'єктів "Сумиобленерго" введено обмеження для частини споживачів е/е

Глава МЗС Ізраїлю: Ми підтримуємо народ України та засуджуємо атаки РФ проти цивільних

Україна та Ізраїль домовилися започаткувати окремий діалог щодо іранської загрози - Сибіга

Україна домоглася екстрадиції з ОАЕ жінки, яка ошукала українців на понад 50 млн грн під приводом збору коштів для ЗСУ

МЗС Нідерландів: Захист незалежності антикорупційних інституцій та прогрес верховенства права - ключове для процесу вступу України до ЄС

Рада встановила 28 липня Днем вшанування пам’яті військових та цивільних, які загинули в полоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА