Інтерфакс-Україна
11:32 19.03.2023

Керівника окупаційної "адміністрації" Бердянська Сауленка засуджено до 15 років в'язниці з конфіскацією майна

1 хв читати
Керівника окупаційної "адміністрації" Бердянська Сауленка засуджено до 15 років в'язниці з конфіскацією майна

Керівника окупаційної "адміністрації" тимчасово зайнятого російськими загарбниками м. Бердянська Олександра Сауленка засуджено до 15 років в'язниці з конфіскацією майна, повідомив мер тимчасово зайнятого Мелітополя Іван Федоров.

"Запорізький суд призначив покарання гауляйтеру тимчасово окупованого Бердянська Олександру Сауленку - 15 років в'язниці з конфіскацією всього майна", - написав Федоров у телеграм-каналі в неділю.

Він зазначив, що до 24 лютого 2022 року колаборант був "маловідомим підприємцем без яскравої політичної кар'єри, проте вже тоді увійшов до проросійської партії "Союз лівих сил" і їздив на Росію".

"Після повномасштабного вторгнення росії окупанти, не знайшовши інших бажаючих, поставили його пішаком від «окупаційної влади» у Бердянську. Гауляйтер відзначився провалом псевдореферендуму і вивезенням українського зерна через Бердянський порт на росію", - наголосив Федоров.

"Кар’єрний зліт від маленької людини до посібника кремля = зрадника України закінчується великим падінням", - підсумував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Японія прийняла ще двох поранених українських військових для реабілітації та протезування

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА