Інтерфакс-Україна
10:17 20.03.2023

Четверо військовослужбовців загинули під час стрільб у в/ч в Чернігівській області, відкрито справу - ДБР

1 хв читати
Четверо військовослужбовців загинули під час стрільб у в/ч в Чернігівській області, відкрито справу - ДБР

У військовій частині на Чернігівщині під час штатних стрільб унаслідок вибуху снаряда загинуло четверо військовослужбовців, розслідують кримінальне провадження щодо порушення правил поводження зі зброєю, повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

"ДБР попередньо встановило, що 18 березня під час штатних стрільб у військовій частині в Чернігівській області здетонував снаряд. Унаслідок вибуху загинуло четверо військовослужбовців", - йдеться в повідомленні Бюро в понеділок.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в пресслужбі ДБР, загинули два солдати і два офіцери.

Згідно з повідомленням, співробітники ДБР виїжджали на місце події, проведено огляд, вилучено речові докази.

"Тіла чотирьох військовослужбовців направлено до Чернігівського обласного бюро судово-медичної експертизи для проведення відповідних досліджень. Зареєстровано кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України)", - зазначається в повідомленні.

Процесуальне керівництво здійснює Деснянська спеціалізована прокуратура у сфері оборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

Росіяни масовано вдарили по Сумщині - ДСНС

В Одеській області повернули світло 300 тис. родин, без світла ще 33,1 тис. – ДТЕК

Маск про несанкціоноване використання Starlink на російських ударних БпЛА: Схоже, заходи, яких ми вжили дали результат

Укрзалізниця повідомила про ситуацію із залізничним сполученням в небезпечних районах

Росія випустила по Україні за січень понад 6000 БпЛА, близько 5500 КАБ та 158 ракет - Зеленський

Понад 1500 будинків у Києві підключили до теплопостачання впродовж ночі – Кличко

Захисники України в ніч на 1 лютого знищили або подавили 76 з 90 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 591 ворожу ціль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА