Інтерфакс-Україна
11:47 20.03.2023

На Херсонщині чоловік підірвався на ворожій міні

1 хв читати
На Херсонщині чоловік підірвався на ворожій міні

У Херсонській області поблизу села Мала Олександрівка чоловік підірвався на російській міні, повідомила обласна військова адміністрація.

"Це сталося вранці поблизу села Мала Олександрівка. 35-річний чоловік натрапив на ворожу вибухівку в лісі", - повідомляється в телеграм-каналі Херсонської ОВА в понеділок.

Як повідомляється, постраждалий дістав важку травму - втратив ліву гомілку. Наразі лікарі його оперують.

"Території, які ще не обстежили сапери, ймовірно, всіяні російськими боєприпасами. Найбільше вибухівки може бути в лісосмугах, полях, на узбережжях водойм і узбіччях доріг", - наголошують в ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: В Києві без тепла лишаються близько 4 000 будинків

Права підозрюваного у підриві "Північних потоків" Кузнєцова суттєво порушуються в Німеччині – омбудсмен

Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки — Кличко

"Євросолідарність" передала ГО "Справа громад" кошти на закупівлю майже півтисячі FPV-дронів на оптоволокні

McDonald's рекомендує перевіряти актуальній статус роботи закладів у період знеструмлень

Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому" - Соболєв

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

Міненерго призначило Гавву виконувачем обовʼязків глави "Оператора ринку"

Свириденко: станом на зараз наявного продовольства в Україні достатньо

Глава МВС: майже 15 тис. звернень на лінію 112 щодо відсутності тепла та електрики поступило зі столиці і Київщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА