Інтерфакс-Україна
12:02 20.03.2023

МКС, який видав ордер на арешт Путіна, має "уникати політизації та подвійних стандартів", заявили в МЗС Китаю

1 хв читати
МКС, який видав ордер на арешт Путіна, має "уникати політизації та подвійних стандартів", заявили в МЗС Китаю

Міністерство закордонних справ Китаю в понеділок закликало Міжнародний кримінальний суд (МКС), який видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна, зайняти "неупереджену позицію" й "уникати політизації та подвійних стандартів", повідомляє CNN.

"Міжнародний кримінальний суд має займати об'єктивну й неупереджену позицію, поважати юрисдикційний імунітет, яким користується глава держави згідно з міжнародним правом, розумно здійснювати свої функції та повноваження згідно із законом, сумлінно тлумачити та застосовувати міжнародне право й уникати політизації та подвійних стандартів", - заявив журналістам на черговому брифінгу офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь.

До Москви має прибути глава КНР Сі Цзіньпін. Він стане першим світовим лідером, який зустрінеться безпосередньо з Путіним після того, як МКС видав ордер на арешт російського президента.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін отримав офіційний статус підозрюваного у вчиненні воєнного злочину - незаконній депортації та переміщенні українських дітей, Міжнародний кримінальний суд видав ордер на його арешт. Ордер на арешт також було видано щодо уповноваженого президента РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через падіння уламків ворожого дрону у Харкові горить автівка, даних про постраждалих немає

Росіяни вдарили БпЛА по Харкову, можливі повторні удари - мер

Армія РФ атакувала людей в черзі по воду на Харківщині, є жертви та поранені - прокуратура

На фронті відбулось 139 зіткнень з початку доби – Генштаб

Рада у четвер може розглянути зміни до бюджету-2025 у частині фінансування ЗСУ

РФ вдарила по навчальному підрозділу сухопутних військ ЗСУ, три жертви та 18 постраждалих

Посол США Девіс обговорила з Епіфанієм роль церков у підтримці українських громад

Проведення виборів під час воєнного стану неможливе - Стефанчук

Стефанчук розраховує, що Рада ухвалить президентський законопроєкт про посилення НАБУ/САП у цілому

МВС та ЦПД спростували інформацію про нібито підвищений радіоактивний фон в Запорізькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА