Інтерфакс-Україна
14:42 20.03.2023

У Силах оборони не виключають, що Авдіївка найближчим часом може стати другим Бахмутом

1 хв читати
У Силах оборони не виключають, що Авдіївка найближчим часом може стати другим Бахмутом

Авдіївка найближчим часом може стати другим Бахмутом, росіяни постійно намагаються оточити місто, заявив речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський.

"Ворог постійно намагається оточити Авдіївку, я згоден із колегами з Британії, які кажуть, що Авдіївка найближчим часом може стати другим Бахмутом. Це так справді і є. Але наразі не все так добре у російських підрозділів, які атакують на цьому напрямку", - заявив Дмитрашківський в ефірі національного телемарафону.

За його словами, останніми днями ворог використав останні наявні резерви та зазнає серйозних втрат в особовому складі та техніці.

"За останню добу ворог втратив близько трьох рот особового складу", - сказав речник.

У Силах оборони України додали, що штурми росіян на зазначеному напрямку однотипні, ворог атакує прогнозовано, тому українським бійцям вдається відбивати атаки.

Крім того, вчора стався бій на запорізькому напрямку, де ворог використав велику кількість техніки та 50 людей особового складу, але дістав відсічі й відійшов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: у Берліні розпочалась зустріч українських і американських переговорників

Зеленський готується до зустрічі з американською переговорною командою у Берліні

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі наполягають на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА