Інтерфакс-Україна
07:39 21.03.2023

Прем'єр-міністр Японії прямує в Україну для зустрічі із Зеленським

1 хв читати
Прем'єр-міністр Японії прямує в Україну для зустрічі із Зеленським

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда вирушив в Україну, передає телеканал NHK із посиланням на кілька інформованих джерел.

Очікується, що Кісіда прибуде в Україну у вівторок удень і проведе зустріч з українським президентом Володимиром Зеленським, ідеться в повідомленні.

Згідно з початковим графіком, у вівторок Кісіда мав повернутися до Японії з Індії, де перебував з офіційним візитом, але, за даними телекомпанії, він залишив Індію і наразі прямує в Україну.

Репортер NHK, зі свого боку, інформував, що Кісіда о 09:30 ранку за японським часом (02:30 за Києвом) сів на поїзд у польському місті Перемишль.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін пропонує запровадити базову соцдопомогу з 1 січня 2026р

Рекрутинг бійців серед корінних народів РФ розпочали ГУР та Lobby X

Кабмін призначив екскерівницю "Українських гідромеліоративних систем" Овчаренко заступником міністра економіки

Кабмін дозволив використовувати кошти з "Пакунку школяра" на книги з 1 жовтня - Свириденко

Кабмін проведе засідання щодо посилення ППО та оборони прифронтових регіонів - Свириденко

Відтепер ветерани зможуть отримати спортивний протез без додаткових довідок - Свириденко

Кабмін виплатить 2 тис. грн на проживання переселенцям, які безперервно працювали 6 місяців - Свириденко

Кабмін запровадив послугу з допомоги у веденні побуту для маломобільних переселенців - Свириденко

Переселенці після евакуації можуть отримати медконсультацію одразу в місці тимчасового проживання - Свириденко

Українця, який запустив дрон над урядовими будинками в Польщі, депортують – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА