Інтерфакс-Україна
11:56 24.03.2023

Залужний про річницю удару по морській базі ворога в Бердянську: Міф про невразливість російського флоту зруйновано влучними ударами ЗСУ

1 хв читати
Залужний про річницю удару по морській базі ворога в Бердянську: Міф про невразливість російського флоту зруйновано влучними ударами ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний нагадав про річницю великого ракетного удару ЗСУ по об'єктах військово-морських сил росіян у Бердянську.

"Рік тому, 24 березня, Збройні сили України нанесли ракетний удар по базі ворога у морському порту тимчасово окупованого Бердянська. Великі десантні кораблі "Орськ", "Цезарь Кунніков", "Новочеркаськ" отримали пошкодження, "Саратов" було знищено", - написав Залужний у телеграм-каналі в п'ятницю.

"Міф про невразливість російського флоту зруйновано влучними ударами ЗСУ. Це ще раз довело неспростовний факт: на українській землі ворог не знатиме спокою: ні на суші, ні на воді", - підсумував головнокомандувач ЗСУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

В Хмельницькому завершили роботи з розбору завалів, що утворилися внаслідок вибуху у багатоповерхівці: загиблих двоє – ДСНС

Влучання по Краматорській ВЕС може вплинути на енергетичну ситуацію в регіоні - Greenpeace Україна

Україна вітає публікацію нової доповіді Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в країні – МЗС

Апеляційний суд Парижу відмовив НАБУ та САП в екстрадиції Жеваго

Німеччина передала українським правоохоронцям підозрюваного у виробництві та збуті психотропів – Офіс генпрокурора

На Одещині ДБР затримало колишнього чиновника військової адміністрації, який продавав "бронь" ухилянтам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА