Інтерфакс-Україна
04:39 25.03.2023

Мінагрополітики погодило майже 100 грантів на 500 млн грн на розвиток садів та теплиць

1 хв читати
Мінагрополітики погодило майже 100 грантів на 500 млн грн на розвиток садів та теплиць

Мінагрополітики підписало 98 наказів щодо виділення грантів для розвитку садів та теплиць на загальну суму 472,3 млн грн, йдеться у повідомленні міністерства у п'ятницю.

Згідно з ним, у садах узгоджено 86 грантів на 388,4 млн грн, по теплицях – 12 на 83,9 млн грн.

Загальна площа нових об'єктів – 1317,40 га або 13,4 га на грант.

Міністерство уточнило, що за площею закладки садів та створення теплиць лідерами залишаються Закарпатська область з 245,2 га, Київська з 191,6 га та Львівська з 151,1 га.

Сума грантів також максимальна на Закарпатті – 92,2 млн грн, тоді як на другій позиції Дніпропетровська область – 58,1 млн грн, на третій – Київська з 50,5 млн грн.

Мінагрополітики нагадало, що за умовами програми за напрямом садівництва площі угідь для розвитку або створення саду мають змінюватись від 1 до 25 га, а за теплицами – від 0,4 до 2,4 га відповідно до типового проекту. Також є вимоги до нових робочих місць, зокрема, у разі теплиць – не менше 14 на 1 га.

Крім того, програма з обох напрямків передбачає співфінансування: від 30% власних коштів забезпечує її учасник, а 70% – держава. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок вибуху в іранському порту Бандар-Аббас загинуло щонайменше 25 чоловік, більше 750 зазнали поранень

Чотири людини загинули, 17 зазнали поранень через російські обстріли Донеччини

У Куп'янську через удар ворожого дрона поранено лікаря

В Херсоні внаслідок обстрілу постраждала жінка

Кілька людей загинули через наїзд позашляховика на натовп на вуличному фестивалі у Ванкувері

Рятувальники деблокували тіло загиблого через ворожий авіаудар по Куп'янську

Захисники України вночі знищили 57 зі 149 ворожих дронів

Один цивільний і два працівники Нацполіції постраждали внаслідок нічної атаки ворожих дронів у Житомирській області

Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп'янська

Один цивільний загинув і одна дитина постраждала внаслідок нічної атаки ворожих БпЛА в Дніпропетровській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА