Інтерфакс-Україна
19:09 25.03.2023

США планують практичне розроблення перехоплювача гіперзвукових ракет

1 хв читати
США планують практичне розроблення перехоплювача гіперзвукових ракет

Агентство протиракетної оборони США незабаром має намір перейти від дослідницьких робіт до етапу практичного розроблення перехоплювача гіперзвукових ракет, повідомив його директор Джон Гілл, якого цитує видання Breaking Defense.

"Ми готові перейти до створення технологій", - сказав Гілл, виступаючи в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS).

Йдеться про початок практичного етапу створення перспективної системи ПРО за програмою Glide Phase Interceptor (GHI) - "Перехоплювача на ділянці планування". Метою програми GPI є створення ракети для перехоплення гіперзвукових ракет на етапі планування їхніх бойових блоків у космосі до того, як вони входять в атмосферу.

За даними видання, Агентство ПРО Міноборони США прагне прискорити розробку через зростаюче занепокоєння керівництва Пентагону щодо гіперзвукових можливостей Китаю і Росії, які Гілл назвав дійсно серйозними загрозами.

Наразі Агентство ПРО розробляє перехоплювач GPI в рамках контрактів, укладених із компаніями Raytheon Technologies і Northrop Grumman у червні минулого року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співголови "Коаліції охочих": не може бути обмежень для ЗСУ і російського вето на вступ України до ЄС і НАТО

Уряд вносить в Раду на ратифікацію Угоди про вільну торгівлю із Туреччиною та про Всеосяжне економпартнерство з ОАЕ

Посли держав G7 позитивно відгукнулися на призначення Кушніра до ВККС

Кошта назвав підсумки зустрічі щодо миру для України

Зеленський: Сподіваюсь, що сьогодні ми стали ближчими до закінчення війни

У КМДА закликають прокуратуру врахувати недоліки при будівництві метро у 2010 році

На Харківщині одна загибла, одна поранена внаслідок ударів ворожих дронів

Через функціонал DOT-Chain Defence за два тижня поставлені перші 1 000 дронів

Кошта: ЄС має намір тісно співпрацювати з США задля миру, а припинення вогню – необхідний крок до переговорів

Німеччина разом з іншими союзниками готова профінансувати пакет підтримки для України на $500 млн у рамках PURL - заява

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА