Інтерфакс-Україна
19:50 25.03.2023

Тисячі жандармів беруть участь у розгоні демонстрації проти будівництва водосховища у Франції

1 хв читати
Тисячі жандармів беруть участь у розгоні демонстрації проти будівництва водосховища у Франції

Понад 3 тис. співробітників жандармерії задіяні в розгоні масштабної акції протесту проти влади в районі міста Сент-Солін на заході Франції, повідомило в суботу місцеве телебачення.

Протягом дня в Сент-Солін відбувалися запеклі сутички між жандармами та демонстрантами. Надійшли дані про приблизно 50 поранених учасників акції протесту, стан трьох із них - важкий. Жандарми повідомили, що постраждалі є і серед них, проте точних даних не назвали.

Йдеться про акцію протесту проти будівництва водосховища. Організатори стверджують, що на демонстрацію зібралися 25 тис. учасників. За даними поліції, крім відносно мирно налаштованих демонстрантів до місця проведення акції прибуло щонайменше тисяча хуліганів, які вступили в сутички з правоохоронцями.

У Франції останніми тижнями дедалі активніше проводять демонстрації і страйки проти схваленого владою в обхід парламенту проєкту пенсійної реформи. Чергові акції заплановані на наступний тиждень, через що, зокрема, в Парижі вирішили перенести на більш пізній термін візит короля Великої Британії Карла III.

Водночас, зазначають французькі ЗМІ, на тлі протестів проти підвищення пенсійного віку активізувалися демонстранти, які протестують з інших питань. Останніми днями французька преса багато розмірковує про ризик того, що учасники подібних акцій згодом можуть "радикалізуватися" і активніше вступати в сутички з поліцією і жандармерією.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони України: Швеція готує один із найбільших пакетів безпекової допомоги - ППО, радари Saab, РЕБ та дрони

Загинула жінка, ще одна дістала поранень у Слов'янську через ворожу атаку ФАБ-250

На Львівщинв розпочато інвентаризацію мозаїк

У Києві без тепла залишаються 693 будинки – Кулеба

Міністр оборони про боротьбу з російськими БпЛА з супутниковим інтернетом: в Україні зможуть працювати тільки верифіковані Starlink

Дві жінки та 4-річний хлопчик зазнали поранень через атаку БпЛА у Запоріжжі

Буданов привітав воєнних розвідників з Днем департаменту активних дій ГУР

Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі

Зеленський про другий президентський термін: Залежить від того, як закінчиться війна

Екстрені відключення знову застосовані у Києві – Yasno

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА