Інтерфакс-Україна
08:37 29.03.2023

Зеленський запросив Сі Цзіньпіна відвідати Україну

1 хв читати
Зеленський запросив Сі Цзіньпіна відвідати Україну

Президент України Володимир Зеленський запросив лідера Китаю Сі Цзіньпіна в Україну.

В інтерв'ю Associated Press зазначається, що Зеленський надіслав запрошення в Україну одному відомому і стратегічно важливому лідеру - голові Китаю Сі Цзіньпіну.

"Ми готові бачити його тут. Я хочу поговорити з ним. Я контактував із ним перед повномасштабною війною. Але за весь цей рік, більше одного року, у мене не було контактів", - цитує видання Зеленського.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігові через атаку "шахедів" травмовано двох жінок, виникла пожежа на підприємстві

Окупанти продовжили просування в районі Лимана, Покровська та Гуляйполя, але темпи знизились, - DeepState

Генпрокурор: Кількість підозр місцевим чиновникам – це не про піар, не чекайте толерантності до корупції

Сибіга: Вихід з конвенції із запобігання катуванням свідчить, що РФ - це "територія беззаконня, де людське життя та гідність нічого не варті"

Обстріл з боку РФ залишив без світла 51 населений пункт Новгород-Сіверської громади

План надійної підтримки безпеки України просувається вперед - президент Фінляндії

У РФ вибухнув нафтопровід "Рязань-Москва", який постачав нафтопродукти до російської столиці, - джерела

Гелікоптер Black Hawk, на який збирали кошти чеські активісти, вже в Україні

РФ атакувала електроенергетичні та газотранспортні об’єкти в шести областях – Міненерго

СБУ затримала на Київщині працівника хімзаводу, який коригував ворожі удари

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА