Інтерфакс-Україна
13:59 30.03.2023

В Авдіївці повністю розбита інфраструктура і немає жодної вцілілої будівлі - начальник військової адміністрації

1 хв читати
В Авдіївці повністю розбита інфраструктура і немає жодної вцілілої будівлі - начальник військової адміністрації

Інфраструктуру Авдіївки (Донецька область) повністю знищено внаслідок російських обстрілів, у місті не залишилося жодної вцілілої будівлі, а житловий фонд зруйновано на 80%, повідомив начальник Авдіївської міської військової адміністрації (МВА) Віталій Барабаш.

"Інфраструктура розбита повністю - не працює нічого. Житловий фонд більш ніж на 80% зруйнований - це те, що вже неможливо відновити, відремонтувати, а лише зносити і заново будувати. Наразі жодного вцілілого будинку. У місті, напевно, ще з літа немає жодної вцілілої будівлі. А загалом у нас було 149 багатоповерхових і близько чотирьох тисяч приватних будинків", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Барабаш зазначив, що взимку місцеві жителі, які залишилися в місті, опалювали свої будинки за допомогою печей-буржуйок, яких "дуже багато надали і волонтери, і держава", а також коштом субвенції з держбюджету було закуплено паливо для буржуйок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція перевіряє інформацію щодо можливих нападів на жінок в Оболонському районі столиці

Посла РФ в Італії викликали до МЗС після заяв представниці російського відомства про обвал вежі в Римі - ЗМІ

Зеленський обговорив із представниками країн НАТО посилення оборони України та захист енергосистеми перед зимою

Міноборони розробляє нові контракти для військових із визначеними термінами служби — Шмигаль

"Нафтогаз Біоенергія" очолив ексначальник управління ОГТСУ Каденський

Урсула фон дер Ляєн: ЄС надає енергетичну допомогу та працює над забезпеченням фінансової допомоги Україні

Норвегія 4-5 листопада прийматиме зустріч міністрів оборони JEF, очікується участь Шмигаля

Зеленський з дружиною зустрілись із захисниками, які втратили зір і проходять реабілітацію

У Вишгородському районі під Києвом відкрили рух мостом, який був зруйнований на початку вторгнення

Україна відкриває представництва з експорту зброї у Берліні та Копенгагені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА