Інтерфакс-Україна
11:05 31.03.2023

На Херсонщині троє енергетиків підірвалися на міні, двоє людей загинули - голова ОВА

1 хв читати

У селі Посад-Покровське Херсонської області на російській міні підірвалися троє людей, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Це наші енергетики, які працювали над відновленням електромереж. За попередньою інформацією, двоє чоловіків загинули, один дістав поранень", - написав Прокудін у телеграм-каналі.

Він зазначив, що на місці вже працюють бригади швидкої допомоги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще сім укриттів нового покоління у школах і садках планують звести у Києві до кінця року - КМДА

Фон дер Ляєн назвала три варіанти, які розглядає Єврокомісія щодо фінпідтримки України на 2026-2027 рр.

Мерц у розмові із Зеленським наголосив на очікуваннях Німеччини щодо продовження Україною боротьби з корупцією та подальших реформ

Країни Північної Європи та Балтії оголосили про пакет допомоги Україні на суму $500 млн в рамках ініціативи PURL

У ЦПД дали роз'яснення щодо санкційних рішень проти Міндіча та Цукермана

Генштаб: Уражено низку об’єктів на ТОТ Криму, Запоріжжі та території РФ із застосуваням "Фламінго", "Барс"

Зеленський обговорив із військовим командуванням кадрові заходи для стабілізації ситуації в районі Рівнопілля

Родина з двома дітьми постраждала на Київщині через вибух зарядного пристрою

Зеленський обговорив із Мерцом запуск експортного офісу для української зброї в Берліні

Керівнику ГО повідомили про нові підозри у справі про "дрони за 1,4 млн грн"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА