Інтерфакс-Україна
09:56 02.04.2023

Російський зимовий наступ не зміг досягти цілей Кремля щодо захоплення адмінкордонів Донецької та Луганської областей - ISW

1 хв читати
Російський зимовий наступ не зміг досягти цілей Кремля щодо захоплення адмінкордонів Донецької та Луганської областей - ISW

Російський зимовий наступ станом на 31 березня так і не зміг досягти заявлених цілей Кремля щодо захоплення адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) за 1 квітня.

Аналітики зазначають, що про невдачу зимового наступу російських окупантів повідомляють як українські та західні, так і російські джерела.

Зазначається, що через невдалий зимовий наступ Росія може незабаром провести перестановки у вищому військовому командуванні.

Водночас так звані "російські воєнкори" занепокоєні тим, що ЗС РФ мають завершити свої наступальні операції в Бахмуті та Авдіївці для того, щоб встигнути підготуватися до українських контрнаступів, які вони очікують уже в другій половині квітня.

В Інституті також повідомляють, що російські окупанти продовжують будувати рубежі оборони в окупованих районах на півдні України.

Що ж до ситуації на полі бою, то в ISW повідомляють, що російські загарбники намагаються здійснювати наступальні дії в районі Бахмута та вздовж лінії Авдіївка-Донецьк, а також провели обмежені контратаки на лінії Сватове-Кремінна.

Українські військові своєю чергою відбивають атаки російських окупантів.

Крім того, повідомляється, що російська окупаційна влада продовжує депортувати українських дітей у Росію за "програмами відпочинку та реабілітації".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія: Фокус у питанні фінпідтримки України на 2026-2027 – на росактивах

Суд в Італії схвалив видачу Німеччині українця Кузнєцова у справі про "Північні потоки" – ЗМІ

Апеляційний суд залишив під вартою власницю "Olympic Village", де загинув 10-річний хлопчик

Зеленський у День української писемності та мови: дякую всім, хто продовжує навчати мови – попри все і де б вони не були

Прокуратура Черкащини відновила контроль громади над землями заказника "Пташині острови" - Офіс генпрокурора

"Метінвест" передав Нацгвардії нову партію систем для радіоелектронного захисту на 30,8 млн грн

В соцмережах дискутують про темп начитування Радіодиктанту національної єдності-2025

"Метінвест" виплатив черговий купон за євробондами-2026, продовжує виконувати боргові зобов'язання

"Укрнафта" зібрала 100 млн грн для Другого корпусу Національної гвардії України "Хартія"

7-й корпус ШР ДШВ: Нашу оборону посилили новими підрозділами; РФ не має повноцінного контролю над жодним із районів Покровська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА