Інтерфакс-Україна
14:35 03.04.2023

Волонтери ТЧХУ допомогли в ліквідації наслідків пожежі в житловому будинку Кривого Рогу

1 хв читати
Волонтери ТЧХУ допомогли в ліквідації наслідків пожежі в житловому будинку Кривого Рогу

Загін швидкого реагування Товариства Червоного хреста України (ТЧХУ) допомагав ліквідовувати наслідки пожежі в багатоповерховому будинку в Кривому Розі Дніпропетровської області в понеділок.

"У Кривому Розі загін швидкого реагування Червоного Хреста України працював на місці ліквідації наслідків пожежі в багатоповерхівці", - повідомило ТЧХУ на своїй сторінці у фейсбуці.

Волонтери загону швидкого реагування Криворізької організації ТЧХУ оперативно прибули на місце події та надавали першу допомогу постраждалим, допомагали рятувальникам.

Як повідомляла пресслужба ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, 3 квітня на другому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку в Кривому Розі стався вибух газоповітряної суміші, після чого виникла пожежа на загальній площі 70 кв. м, яку ліквідували о 8:12. Унаслідок вибуху частково зруйновано міжкімнатні перегородки, вибито шибки у вікнах одного під'їзду. Руйнувань тримальних конструкцій не виявлено. Співробітники ДСНС врятували 10 осіб, із них чотирьох - за допомогою спеціальної техніки та шістьох осіб через сходові клітки.

За оперативною інформацією екстреної медичної допомоги, постраждали 10 осіб, зокрема одна дитина. Госпіталізовано трьох людей.

ОСТАННЄ

Конгресмен Джо Вілсон заявив про напад РФ на країну НАТО

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА