Інтерфакс-Україна
19:28 03.04.2023

Раді пропонують закликати Кабмін розірвати з УПЦ (МП) договори оренди комплексів Почаївської Успенської лаври

1 хв читати
Раді пропонують закликати Кабмін розірвати з УПЦ (МП) договори оренди комплексів Почаївської Успенської лаври

Група народних депутатів пропонує Верховній Раді ухвалити звернення до Кабінету міністрів України про розірвання з УПЦ (МП) договорів оренди комплексів споруд Почаївської Успенської лаври.

Відповідний проєкт постанови № 9179 зареєстровано в парламенті 3 квітня. Його текст наразі відсутній на сайті Ради.

Співавторами документа виступили понад 30 нардепів із різних фракцій і груп, зокрема, Наталія Піпа, Роман Лозинський, Соломія Бобровська, Ярослав Юрчишин (усі з "Голосу"), Микита Потураєв, Євгенія Кравчук, Василь Вірастюк ("Слуга народу"), Микола Княжицький, Ростислав Павленко ("Європейська солідарність"), Ірина Констанкевич, Ігор Гузь (група "За майбутнє"), Оксана Савчук (позафракційна).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Пакет підтримки на EUR90 млрд покриє дві третини фінансового розриву України, оціненого МВФ – Домбровскіс

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

Зеленський зараз у Києві - радник

Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

Трамп: війна в Україні не почалася, якби президентські вибори у США у 2020 році не були сфальсифіковані

Брехт загинув на одному з атакованих РФ об’єктів, де особисто керував відновлювальними роботами – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА