Інтерфакс-Україна
11:03 04.04.2023

У ПС ЗСУ закликають ЗМІ не "маніпулювати заголовками і робити необґрунтовані "переможні" новини, пов'язані з переданням Україні словацьких та польських МіГ"

1 хв читати
У ПС ЗСУ закликають ЗМІ не "маніпулювати заголовками і робити необґрунтовані "переможні" новини, пов'язані з переданням Україні словацьких та польських МіГ"

Речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат закликає представників ЗМІ перестати маніпулювати заголовками і робити необґрунтовані "переможні" новини, пов'язані з переданням Україні словацьких та польських МіГів.

"Шановні представники ЗМІ! Прохання перестати маніпулювати заголовками, робити необґрунтовані "переможні новини" із передачі словацьких та польських МіГів, завдяки чому, цитую… "вдалось укомплектувати три бригади винищувачів", - ідеться в заяві Ігната, оприлюдненій у телеграм-каналі ПС ЗСУ у вівторок.

Спікер наголосив, що у складі Повітряних сил є п'ять винищувальних бригад, три з них мають на озброєнні МіГ-29.

Водночас, за словами Ігната, передання польських і словацьких МіГ-29 дещо посилить можливості винищувальної авіації Повітряних сил у виконанні поточних бойових завдань, але "в жодному разі не вирішить питання "контрнаступу", "перемоги" тощо".

"Для завоювання переваги в повітрі та перемоги нам потрібні сучасні багатоцільові літаки із широким спектром озброєння", - підсумував Ігнат.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА