Інтерфакс-Україна
12:00 05.04.2023

Лісовий: В освіті найбільшою проблемою є формування толерантності до корупції в процесі навчання

1 хв читати
Лісовий: В освіті найбільшою проблемою є формування толерантності до корупції в процесі навчання

Найбільшою проблемою в українській освіті є формування толерантності до корупції в процесі навчання, вважає міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

"Я постійно звертатиму увагу на те, що в освіті найбільшою проблемою є формування толерантності до корупції в процесі навчання, особливо у вищій освіті", - сказав Лісовий на заході, присвяченому презентації державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки.

Міністр зазначив, що в цьому контексті потрібно говорити про побутову корупцію у вищій освіті, про управління майном у закладах вищої освіти, про органи сертифікації та ліцензування.

"Але давайте дивитися в корінь. Сьогодні до закладу вищої освіти громадянин приходить за дипломом про вищу освіту, а не за знаннями... Тому корінь проблеми в реформі вищої освіти загалом, трансформації її в інструмент здобуття знань і кваліфікацій. Тоді в нас і побутова, й інша корупція у вищій освіті будуть суттєво знижені", - зазначив він.

Лісовий також заявив про важливість цифровізації освіти на всіх рівнях, зокрема у вищій освіті та освіті для іноземних студентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон, Мерц і Туск відвідають Молдову 27 серпня з нагоди Дня незалежності

Синоптики попереджають про сильні дощі та грози в Україні, на сході та південному-сході - град та шквали

Росія вийшла зі справи Арбітражного трибуналу (Гаага) про захоплення кораблів та моряків ВМС ЗСУ у 2018р

Комунальна галузь підключила понад 145 МВт когенераційних установок – Кулеба

Кабмін затвердив запуск програми адаптації для ветеранів, які втратили зір - Свириденко

Кабмін пропонує Раді ввести кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону - законопроєкт

Держава компенсуватиме 50% автоцивілки для ветеранів - Свириденко

Кабмін схвалили законопроєкт про основи державної ветеранської політики - Свириденко

В Україні немає загальної державної програми релокації пенітенціарних установ на період воєнного стану – юрист

Найближчі два дні будуть прохолодними та дощовими, у День Незалежності в Києві очікується короткочасний дощ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА