Інтерфакс-Україна
21:31 05.04.2023

Про жодні переговори над головами українців не може бути мови - Дуда

1 хв читати
Про жодні переговори над головами українців не може бути мови - Дуда

Єдиною умовою миру в Україні може бути тільки повне виведення російських військ з території України в її міжнародно визнаних кордонах, заявив, виступаючи в середу в Королівському замку у Варшаві президент Польщі Анджей Дуда.

Він попередив про неможливість укладення "невигідного" для України миру, який, за його словами, "полягатиме в тому, що Росія й надалі окуповуватиме українські землі".

"Тільки Україна має визначати умови. Єдина вимога - повне виведення військ з території України. Про жодні переговори і рішення над головами українців не може бути й мови", - заявив він. За словами Дуди, "якщо хтось починає такі розмови, я запитую: "Ти був у Бородянці? Бучі? Ірпені? Тоді їдь і подивися".

"Україна буде вирішувати, а ми будемо стояти на сторожі цього", - заявив польський президент. "Ми відправляємо послання Кремлю - вам не вдасться нас посварити і розділити. Ніколи більше".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

Посадовців "Укртрансбезпеки" викрито на сприянні перевізникам за гроші

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА