10:45 07.04.2023

У ДТП у Львівській області постраждали шестеро людей, серед них двоє дітей - поліція

1 хв читати
У ДТП у Львівській області постраждали шестеро людей, серед них двоє дітей - поліція

Шестеро людей, із них двоє дітей, постраждали в ДТП у Львівській області, повідомив відділ комунікації головного управління Нацполіції у Львівській області.

За даними поліції, аварія сталася 6 квітня близько 08:10 на автодорозі Львів-Самбір-Ужгород у Самбірському районі.

"Сталося зіткнення трьох транспортних засобів: легкового автомобіля Toyota, вантажівки MAN і мікроавтобуса Fiat. Унаслідок зіткнення дістали тілесних ушкоджень та були доправлені до медзакладів водій легкового автомобіля та дві пасажирки 8 і 14 років, а також водій вантажівки та двоє її пасажирів", - зазначено в повідомленні поліції.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого частиною першою статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Рубіо прибув до Саудівської Аравії для участі в переговорах з Україною

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА