Інтерфакс-Україна
12:21 11.04.2023

У Києві на Великодні свята богослужіння відбуватимуться онлайн, комендантська година залишається чинною - влада

1 хв читати
У Києві на Великодні свята богослужіння відбуватимуться онлайн, комендантська година залишається чинною - влада

На Великодні свята в Києві продовжує діяти комендантська година з 00:00 до 05:00, нагадали в Київській міській державній адміністрації.

"Міська влада нагадує, що святкування Великодніх свят цьогоріч відбувається в умовах воєнного стану, та закликає мешканців віддати перевагу трансляціям богослужінь онлайн і пам'ятати про комендантську годину, яка діє з 00:00 до 05:00", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Міська влада також звернулася до керівників релігійних громад із проханням обмежити проведення масових богослужінь і максимально забезпечити онлайн-трансляції з культових споруд на українських телеканалах і через інтернет.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти ініціює запровадження "нульового курсу" для абітурієнтів, які не здали НМТ

Зеленський: Важливо, щоб Орбан почув сигнал від США щодо російської нафти

Число поранених у гуманітарній місії з розмінування на Чернігівщині збільшилось до 8 осіб

Поліція запобігла нападу в одній зі шкіл Закарпаття

У держбюджеті немає коштів на виконання статті закону про освіту щодо оплати праці педагогів - Лісовий

Міносвіти готово проводити роз'яснення щодо неприпустимості долучення молоді до незаконних кол-центрів

Фінансовим директором Comfy призначено Ганну Демченко

Лісовий: Я не тримаюся за свою посаду і не прагну популярності

На Херсонщині загинув очільник обласної асоціації фермерів через удар ворожого дрона

СБУ затримала у Києві колишнього топ-податківця, який створив "конвертцентр" з тіньовим обігом у 1,5 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА