Інтерфакс-Україна
20:18 11.04.2023

На площу в казахстанському Жанаозені вийшли кілька тисяч людей з вимогою звільнити затриманих в Астані нафтовиків

1 хв читати
На площу в казахстанському Жанаозені вийшли кілька тисяч людей з вимогою звільнити затриманих в Астані нафтовиків

На центральній площі в місті Жанаозен (Мангістауська область на заході Казахстану) зібралося вже майже 2 тисячі осіб, які вимагають звільнення затриманих в Астані нафтовиків, повідомляє інтернет-журнал "Власть".

"Активіст із Жанаозена Муратбай Жумагалієв повідомив, що до цього часу на центральній площі міста зібралося до 2 тисяч осіб. Вони вимагають звільнення затриманих в Астані робітників", - йдеться в повідомленні.

Минулого понеділка близько 150 звільнених працівників нафтосервісної компанії "БерАлі Мангістау Company" з Жанаозена зібралися біля будівлі Міненерго в Астані та зажадали працевлаштувати їх у "дочку" "КазМунайГазу" - компанію "ОзенМунайГаз". Вони пояснили, що залишилися без роботи через те, що їхня компанія програла тендер. Ніч і весь день вони провели на вулиці.

Увечері у вівторок поліція затримала понад сотню протестувальників. За даними департаменту поліції, затриманим загрожує арешт до 15 діб або штраф за несанкціонований мітинг.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

МЗС України вітає звільнення 123 політв’язнів у Білорусі, серед них - п’ятеро українців

Зеленський подякував Макрону за підтримку України на тлі перемовин щодо завершення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА