Інтерфакс-Україна
18:38 12.04.2023

ВАКС відмовив у продовженні строку розслідування справи ексголови правління "Нафтогазу"

1 хв читати
ВАКС відмовив у продовженні строку розслідування справи ексголови правління "Нафтогазу"

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відмовив у продовженні терміну досудового розслідування за підозрою ексголови НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва у привласненні майна.

"12 квітня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду відмовив у задоволенні клопотання детектива НАБУ про продовження строків досудового розслідування щодо колишнього голови правління НАК "Нафтогаз України", - йдеться в повідомленні ВАКС на сайті суду в середу.

За інформацією суду, мотиви та обґрунтування такого рішення будуть оголошені судом 17 квітня.

У суді нагадують, що колишнього голову правління НАК "Нафтогаз України" підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 191 КК України.

САП і НАБУ 19 січня 2023 року повідомили Коболєву про підозру у зловживанні службовим становищем під час забезпечення собі за перемогу компанії в Стокгольмському арбітражі з російським "Газпромом" виплати премій на 229 млн грн. На думку слідства, ця сума суттєво перевищує нормативно визначені розміри таких виплат (37,48 млн грн).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція готова надати винищувачі й допомогти з розмінуванням Чорного моря – прем'єр

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА