Інтерфакс-Україна
10:31 13.04.2023

Затримано радіомеханіка ОПК Одеси, який передавав ворогові інформацію про своє підприємство

1 хв читати
Затримано радіомеханіка ОПК Одеси, який передавав ворогові інформацію про своє підприємство

Затримано радіомеханіка оборонно-промислового комплексу Одеси, який "зливав" ворогові дані про роботу свого підприємства і базування ЗСУ, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури співробітнику одного з оборонно-промислових комплексів Одеси повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних сил України (ч. 2 ст. 114-2 КК України)", - йдеться в повідомленні відомства в четвер.

За даними слідства, радіомеханік поширював у створеному ним телеграм-каналі, учасниками якого були переважно жителі РФ, інформацію із зазначенням координат розташування на оборонному підприємстві підрозділів ЗСУ та їхнього озброєння поруч із підприємством.

"Він також зливав дані про виконання підприємством оборонних замовлень", - зазначається в повідомленні.

У прокуратурі повідомляють, що інформатор також фіксував наслідки ракетних обстрілів Одеси та масованих атак дронами-камікадзе і деталізував у власному телеграм-каналі, які саме об'єкти були пошкоджені, а які знищені.

За клопотанням прокурора підозрюваного взято під варту без визначення розміру застави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА