Інтерфакс-Україна
06:55 18.04.2023

Очільник МЗС України у вівторок відвідає Кувейт

1 хв читати
Очільник МЗС України у вівторок відвідає Кувейт

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після візиту до Іраку вирушить 18 квітня до Кувейту, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Наступна країна, яку відвідає міністр 18 квітня - Кувейт", - написав Ніколенко у фейсбук.

У МЗС зазначили, що Кулеба провів важливі переговори в Багдаді, і це був перший візит глави МЗС України до Іраку з 2012 року.

"Міністр був прийнятий прем'єр-міністром Іраку Мухаммадом Ас-Судані, провів переговори з віцепрем'єр-міністром, міністром закордонних справ Фуадом Хусейном. Відкриваємо нові горизонти на Близькому Сході та створюємо нові можливості для української держави, бізнесу та громадян", - зазначив Ніколенко.

 

 

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА