Інтерфакс-Україна
20:13 20.04.2023

Ізраїль у травні планує випробувати систему попередження про ракетні обстріли в Києві

1 хв читати
Ізраїль у травні планує випробувати систему попередження про ракетні обстріли в Києві

Ізраїль планує здійснити випробування системи оповіщення про ракетні обстріли в Києві наступного місяця, щоб запустити систему влітку, повідомляє видання Walla.

"Командування тилу планує провести випробування системи цивільного оповіщення, яку Ізраїль розробляє для України, у столиці Києві наступного місяця, щоб запустити систему вже влітку", - йдеться в повідомленні, опублікованому в четвер.

Згідно з інформацією Walla, ця система під'єднається до радіолокаційної системи України і зможе надсилати швидші й точніші сповіщення на мобільні телефони українців, а також активує сирени тільки в тих місцях, куди можуть влучити ракети.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 204 військового на покровському напрямку, ще чотири боя тривають - Генштаб

Практика обшуків без санкції слідчого судді зростає і трансформується в інструмент зловживань - адвокати

Росіяни атакували Сумщину БпЛА "Ланцет", пошкоджено близько 20 вікон у двох будинках – ОВА

У Сумах через атаку БпЛА постраждала жінка - ОВА

Стефанчук: НАТО має залишатися союзом країн, який не дозволяє Кремлю малювати червоні лінії

Двоє херсонців постраждали внаслідок удару російської артилерії в Херсоні - ОВА

Керівнику благодійного фонду у Львові, який ошукав військових і волонтера на 1,3 млн грн повідомили про підозру - поліція

Європейські дипломати закликали Іран продовжувати переговори зі США

Зеленський: Росія хоче воювати

МЗС України прокоментувало беззаперечні докази грубого та системного порушення Росією Конвенції про заборону хімічної зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА