Інтерфакс-Україна
06:30 21.04.2023

Вночі ворожі "Shahed" намагалися атакувати Київ, вдарили по Полтавській області, є руйнація

1 хв читати

Російські окупанти в ніч на п'ятницю знову спробували атакувати українські міста, використовуючи нову партію іранських дронів типу "Shahed", у Полтавській області внаслідок ворожого влучення є руйнація інфраструктури.

"Атака Києва дронами! Столиця України зазнала чергового повітряного нападу з боку ворога. Тактика противника залишилася незмінною. З настанням темного часу доби з північного напрямку країна-терорист запустила дрони", - повідомила прес-служба Київської міської військової адміністрації.

За попередньою інформацією, агресор, ймовірно, використав нову партію іранських БПЛА "Shahed". На підльоті до Києва протиповітряна оборона виявила та збила близько 8 ворожих цілей.

"На даний момент – без жертв та руйнувань. Інформація уточнюється", – зазначив начальник КДВА Сергій Попко.

Водночас у Полтавському районі Полтавської області внаслідок ворожого удару дроном є руйнація цивільної інфраструктури.

"Рятувальники працюють над приборканням пожежі. Попередньо постраждалих немає", - повідомив голова ОВ Дмитро Лунін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА