Інтерфакс-Україна
19:41 21.04.2023

Кабмін схвалив законопроєкт про компенсацію шкоди підприємствам, що постачають електрику, газ, воду і тепло в прифронтові або окуповані території

1 хв читати
Кабмін схвалив законопроєкт про компенсацію шкоди підприємствам, що постачають електрику, газ, воду і тепло в прифронтові або окуповані території

Кабінет Міністрів України схвалив законопроєкт про компенсацію збитків підприємствам, що постачають електрику, газ, воду й тепло на прифронтові або тимчасово окуповані території, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Схвалюємо проєкт закону про компенсацію збитків підприємствам, що постачають електрику, газ, воду і тепло у прифронтові або тимчасово окуповані території", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

Прем'єр заявив, що "важливо наразі зберегти можливість роботи критичної інфраструктури в умовах воєнного часу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прийняв вірчі грамоти від нових послів Шрі-Ланки та Гватемали

Білий дім продовжив до 27 травня ліцензію Chevron на видобуток нафти у Венесуелі

Третя ОШБ створила власний полк безпілотних систем

"Енергоатом" у 2025р планує продовжити скорочення термінів ремонтної кампанії на АЕС – CEO

Зеленська про атаку на Суми: Як ми можемо довіряти країні, яка обирає мішенню звичайні українські родини?

В Сумах вже 88 постраждалих внаслідок удару РФ, серед них 17 дітей – міськрада

Мінкультури занесло садибу Євменія Зеленського у Києві до Держреєстру нерухомих пам’яток України

Венс про Віткоффа: він чудовий хлопець, який робить неймовірну роботу

Атака РФ на Київ 23 березня призвела до чергових втрат Асоціації агровольтаїки: знищено офіс і лабораторію

Протягом опалювального сезону мобільні котельні у Києві розгортали 13 разів – заступник голови КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА