Інтерфакс-Україна
20:12 21.04.2023

Кабмін призначив Краснолуцького першим заступником, а Киреєву заступником міністра екології

1 хв читати
Кабмін призначив Краснолуцького першим заступником, а Киреєву заступником міністра екології

Кабінет Міністрів призначив Олександра Краснолуцького першим заступником міністра захисту довкілля та природних ресурсів і Вікторію Киреєву - заступником міністра захисту довкілля та природних ресурсів.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в п'ятницю.

Водночас Руслана Гречаника звільнено з посади першого заступника міністра захисту довкілля та природних ресурсів.

 

ОСТАННЄ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА