Інтерфакс-Україна
10:57 23.04.2023

Данілов закликав надавати Україні більше зброї замість закликів до переговорів із РФ

1 хв читати
Данілов закликав надавати Україні більше зброї замість закликів до переговорів із РФ

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов закликав надавати Україні більше зброї замість закликів до переговорів з РФ.

"Коли мета російського агресора залишається незмінною - знищення України, ініціативи мирного врегулювання, які лунають останнім часом, - це ніщо інше як проросійська миротворчість. Не треба нас постійно саджати за стіл переговорів, дайте нам достатньо зброї. Зброя - найкращий посередник і єдиний зрозумілий для Росії аргумент спілкування", - написав Данілов у фейсбуці.

Як повідомлялося, італійська газета La Stampa, яку цитує видання Libero Quotidian, оприлюднила інтерв'ю з очільником Міноборони Італії Гвідо Крозетто, де той заявив про необхідність посадити Україну і Росію за стіл мирних переговорів. А також про те, що Китай міг стати посередником у цьому.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До суду скеровано обвинувальний акт у держзраді та шахрайстві щодо нардепа Шевченка

СБУ затримала 18-річного ворожого інформатора, який розставляв "відеопастки" на об'єктах "Укрзалізниці"

Росіяни вночі атакували Сумщину, є загиблий і постраждалі

Російські обстріли за добу забрали життя жителя Херсонської області, 8 поранених, пошкоджені 8 багатоповерхівок

Енергетична інфраструктура в Миколаївській області пошкоджена внаслідок атаки російських ударних дронів

Захисники України в ніч на 3 листопада знищили або подавили 116 зі 150 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1037 ворожих цілей

Окупанти втратили впродовж доби 1160 військовослужбовців

3 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому не може застосувати до Путіна ті ж методи, що в інших конфліктах – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА