Інтерфакс-Україна
07:36 24.04.2023

У Києві горів очерет на Совських ставках

1 хв читати
У Києві горів очерет на Совських ставках

У неділю, 23 квітня, на Совських ставках у Солом'янському районі Києва на площі 500 кв. м горів очерет, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"На перехресті пр. Лобановського та вул. Володимира Брожка сталося загоряння очерету на площі 500 квадратних метрів", - цитує градоначальника телеграм-канал КМВА.

Рятувальники ліквідували пожежу ближче до вечора.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюселі – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА