10:42 26.04.2023

Український генпрокурор: Високо цінуємо експертну та технічну допомогу Ради Європи, вдячні за підтримку у створенні Реєстру збитків

1 хв читати
Український генпрокурор: Високо цінуємо експертну та технічну допомогу Ради Європи, вдячні за підтримку у створенні Реєстру збитків

Український генеральний прокурор Андрій Костін обговорив поглиблення співпраці з директором Директорату з координації програм Ради Європи Клаусом Нойкірхом, повідомляє Офіс генпрокурора в телеграм-каналі в середу.

"Генеральний прокурор Андрій Костін провів зустріч із директором Директорату з координації програм Ради Європи Клаусом Нойкірхом. Обговорювали співпрацю в рамках Плану дій РЄ для України на 2023-2026 роки "Стійкість, відновлення, відбудова", презентованого напередодні в Києві", - йдеться в повідомленні відомства.

"Це першочергові пріоритети після нашої спільної перемоги. Ми високо цінуємо нашу співпрацю та експертну і технічну допомогу, яку Рада Європи надає Україні", - наведено в повідомленні слова Костіна.

Генпрокурор також подякував за підтримку у створенні Реєстру збитків, наголосивши на його важливості та необхідності, оскільки реєстр є складовою частиною міжнародного компенсаційного механізму, який забезпечить постраждалим виплати компенсацій за шкоду, завдану агресором.

Згідно з повідомленням, український генпрокурор розповів про створення у складі Офісу генпрокурора Координаційного центру підтримки потерпілих і свідків воєнних та інших міжнародних злочинів. "Наразі це пілотний проєкт. У майбутньому ми розглядаємо створення такого центру для потерпілих від усіх видів злочинів. Це один із кроків на шляху до того, щоб прокуратура діяла на основі людиноцентричного підходу", - зазначив він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА